Sms Takip Yazılımı

Sms Takip Yazılımı Takip Etmek İstediğiniz Kişinin Telefonuna Gelen Ve Giden Mesajların Birer Kopyasının Gizli Bir Şekilde Sizin Cep Telefonunuza Gelmesini Sağlar. Çok Fazla Mesajlaşmayı Tercih Eden Yakınlarınızın Bu Durumu Rahatsız Ediyorsa, Bu Yazılım Tam Size Göre. Yazılım Alınan Ve Gönderilen Mesajların Birer Kopyasını Size Gönderirken Hedef Telefonun Gelen Ve Giden Kutusunda Asla Yer Almaz. Takip Ettiğiniz Hiçbir Şekilde Anlaşılmaz. Böylece Eşinizi, Sevgilinizi, Çocuklarınızı, Personellerinizi, İş Ortaklarınızı, Gizli Bir Şekilde Takip Edebilirsiniz.

Ayrıca Sms Takip Yazılımı Alan Tüm Müşterilerimize Çağrı Takip Yazılımı Hediye !! Çağrı Takip Özelliği İle Yazılımı Yüklediğiniz Telefondan Arama Yapıldığında Veya Herhangi Bir Arama Geldiğinde Hedef Telefonun Görüştüğü Numaralara Anında Size Mesaj Olarak Bildirilecek, 100 TL Değerindeki Çağrı Takip Yazılımı Sms Takip Yazılımı Alan Müşterilerimize Hediye Ediyoruz (Kısa Bir Süre İçin Geçerlidir.)

Yazılımın Fiyatı: 180 TL

Cagrı Takip Yazılımı

Eşinizin Ve Çocuklarınızın Kimlerle Görüştüğünü Merak Ediyor Ama Bir Türlü Öğrenemiyor Musunuz? Tek Yapmanız Gereken Çağrı Takip Yazılımını Takip Etmek İstediğiniz Kişinin Telefonuna Yüklemek.

Çağrı Takip Yazılımı, Hedef Kişinin Telefonuna Gelen Ve Giden Çağrıları Takip Etmenizi Sağlayan Bir Yazılımdır. Casus Yazılım, Yazılımı Yüklemiş Olduğunuz Hedef Telefona Gelen Veya Giden Tüm Arama Kayıtlarınının Listesini Gizli Bir Şekilde Önceden Tanımlamış Olduğunuz Cep Numaranıza Mesaj Olarak Gönderir.

Mesaj İçeriğinde Hedef Kişinin Gün Boyunca Kimler Tarafından Arandığı Ve Aradığı, Her Aramada Saat, Tarih Olarak Ayrıntılı Bir Şekilde Gizli Olarak Cep Telefonunuza Gönderir. Tamamen Gizli Çalışmaktadır. Hiçbir Şekilde Kendisini Belli Etmez.

Yazılımın Fiyatı: 50 TL

Gps Takip Yazılımı

Gps Takip Tazılımı, Çocuklarınızın Ve Eşinizin Nerede Olduğunu Öğrenmenizi Sağlayan Bir Yazılımdır. Tamamen Gizli Çalışmaktadır.

Gps Uydu Takip Özelliği Sayesinde Yazılımı Yüklemiş Olduğunuz Hedef Telefonun Anlık Olarak Nerede Olduğunu 5 Metre Hata Payı İle Google Haritası Üzerinden Görebilirsiniz. Gps Takip Yazılımı Size Hedef Kişinin Bulunduğu Yerin Koordinat Bilgilerini Gönderir. Sizde Bu Sayede Çocuğunuzun Ve Eşinizin Nerede Olduğunu Google Haritası Üzerinden Koordinat Bilgilerini Yazarak Öğrenebilirsiniz.Ayrıca Gps Takip Özelliğinin Yanı Sıra Yazılımın İçerisinde Bulunan Sim Kart Takip Ve Uzaktan Kontrol Özelliklerini de Kullnabilirsiniz.

Gps Takip Yazılımı, Nokia Modellerinin Gps Destekli Telefonlarında Çalışmaktadır.

Yazılımın Fiyatı:150 TL

Ortam Dinleme Yazılımı

Ortam Dinleme Yazılımı, Hedef Kişinin Bulunduğu Ortamı Dinlemenizi Sağlar. Ortam Dinlemesi Yapmanız İçin Ortam Dinleme Yazılımı Yüklü Telefonu Kendi Cep Numaranızdan Aramanız Gerekir. Siz Aradığınızda Yazılım Yüklü Telefon Zil Ses Çalmadan, Titremeden, Ekran Işığı Yanmadan Gizli Bir Şekilde Açılır Ve Size Ortamda Konuşulan Sesleri Dinletir.

Çocuğunuzun, Eşinizin Kimlerle Hangi Ortamlarda Neler Konuştuklarını Ortam Dinleme Yazılımı İle Öğrenebilir, Aklınıza Takılan Tüm Sorulara Cevap Bulabilirsiniz.

Ortam Dinleme Yazılımı İçin Sizin Kullanmış Olduğunuz Telefonun Hiçbir Önemi Yoktur. Sadece Yazılımı Yüklemek İstediğiniz Telefonun Marka ve Modeli Önemlidir.

 

Yazılımın Fiyatı: 200 TL'den Başlayan Fiyatlarla...

Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımı

Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımı, Telefon Dinleme Ve Ortam Dinleme Özelliklerinin Bir Araya Getirildiği Bir Yazılımdır. Telefon Dinleme Özelliği İle Hedef Kişinin Telefon Görüşmesini Çift Taraflı Dinleyebilir, Bulunduğu Ortamdaki Sesleri Telefon Hiç Çalmadan, Ekran Işığı Yanmadan, Gizli Bir Şekilde Dinleyebilirsiniz.

Telefon Dinleme Yazılımı Yüklü Hedef Telefon Arandığında Yada Arama Yaptığında Yazılım Size Kimin aradığını Yada Arandığına Dair Telefon Numarası İle Birlikte Haber Verir.Sizde O Anda Hedef Telefonu Arayıp Çift Taraflı Telefon Görüşmesine Katılabilirsiniz. Sizin aradığınıza Dair Hedef Telefonda Hiçbir Belirti Olmaz. Tamamen Gizli Çalışmaktadır.

Ortam Dinleme Yazılımı, Hedef Kişinin Bulunduğu Ortamı Dinlemenizi Sağlar. Ortam Dinlemesi Yapmanız İçin Ortam Dinleme Yazılımı Yüklü Telefonu Kendi Cep Numaranızdan Aramanız Gerekir.

 

Yazılımın Fiyatı: 300 TL'den Başlayan Fiyatlarla...

Full Paket FM Profesyonel Yazılım

Full Paket FM Profesyonel Yazılım Adındanda Anlaşıldığı Gibi Bütün Takip Özelliklerin Bir Araya Getirilmesiyle Oluşmuş Profesyonel Bier Yazılımdır. İçerisinde Çocuğunuz Yada Eşinizi Profesyonel Bir Şekilde Takip Edebileceğiniz Tüm Özellikler Yer Almaktadır.

Full Paket FM Profesyonel Yazılım İle Sms Takibi, Gps Takibi, Ortam Dinlemesi, Telefon Dinlemesi, Sim Kart Takibi, Çağrı Takibi Yapabilirsiniz. Ayrıca Bütün Bu Özellikleri Kendi Telefonunuzdan Uzaktan Kontrol Edebilir, İstediğiniz Zaman Kapatıp Açabilirsiniz. Tek Yapmanız Gereken Full Paket FM Profesyonel Yazılımı Takip Etmek İstediğiniz Kişinin Telefonuna Yüklemek.

 

 

Yazılımın Fiyatı: 400 TL'den Başlayan Fiyatlarla...

Full Paket 3G Ses Kayıt Yazılımı

Full Paket 3G Ses Kayıt Yazılımı, Yazılım Yüklü Telefonda Yapılan Telefon Görüşmelerini Ve Ortamdaki Sesleri Kayıt Altına Alır Ve Kullanmış Olduğunuz E-Posta Adresinize Gönderir. E-Posta Adresinize Gelen Kayıtları Bilgisayarınıza İndirip Dinleyebilir, Hedef Telefonda Alınan Ve Gönderilen Tüm Mesajları Birer Kopyasını Sizin Cep Telefonunuza İletir.

Full Paket 3G Ses Kayıt Yazılımı İle Sms Takibi, Çağrı Takibi, Ortam Dinleme, Ortam Görüşmesini Kayıt Etme, Telefon Dinleme, Telefon Görüşmesini Kayıt Etme, Yer Belirleme, Sim Kart Takip, Uzaktan Kontrol Ve Durum Sorgulaması Yapabilirsiniz.

 

 

Yazılımın Fiyatı: 700 TL'den Başlayan Fiyatlarla...

Full Paket M-Backup Ses Kayıt Yazılımı

Full Paket M-Backup Ses Kayıt Yazılımı Hedef Telefonda Gerçekleşen Telefon Görüşmelerini Çift Taraflı Olarak Kayıt Eder. Bu Yazılım Genelde Hedef Kişinin Yapmış Olduğu Telefon Görüşmelerine Fırsat Ayıramayanlar İçin Çok Uygun Bir Yazılımdır. Kayıt Olan Telefon Görüşmesini İstediğiniz Bir Zaman Diliminde Alacağınız Versiyona Göre Bu Web Sitemiz Üzerinden Yada E-Posta Hizmetinizden Dinleyebilirsiniz. Yazılımın 1 Yıllık Ve Sınırsız Olmak Üzere 2 Adet Versiyonu Bulunmaktadır. 1 Yıllık Versiyonda Yazılımın Süre Sınırlaması 1 Yıldır Ve Takip İşlemini Size Verilen Kullanıcı Adı Ve Şifre İle Bu Web Sitesi Üzerinden Yapabilirsiniz. Sınırsız Versiyonda İse Yazılımın Süre Sınırlaması Yoktur, Ömür Boyu Kullanabilir Takip İşlemini E-Postanız Üzerinden Yapabilirsiniz. Bu İki Versiyonda da Yazılım Kullanım Süresi İçerisinde İstediğiniz Kadar Telefon Değiştirme Hakkınız Vardır.

 

Yazılımın Fiyatı: 800 TL'den Başlayan Fiyatlarla...

Full Paket M-Backup Final Edition

Full Paket M-Backup Final Edition Nokia, iPhone, BlackBerry, Samsung Marka Cep Telefonları İçin Geliştirilmiş Bir Yazılımdır. Bu Yazılım İle Hedef Kişinin Telefonuna Gelen Ve Giden Mesajlarda Kelime Filtresi Uygulayabilir, Sadece Belirli Kelime Geçen Smsleri Takip Edebilirsiniz. Ayrıca Çağrı Takip Numara Filtreleme Özelliği İle de Sadece Belirlemiş Olduğunuz Numaralar Üzerinden Takip edebilirsiniz. Yazılımın 1 Yıllık Ve Sınırsız Olmak Üzere 2 Adet Versiyonu Bulunmaktadır. 1 Yıllık Versiyonda Yazılımın Süre Sınırlaması 1 Yıldır Ve Takip İşlemini Size Verilen Kullanıcı Adı Ve Şifre İle Bu Web Sitesi Üzerinden Yapabilirsiniz. Sınırsız Versiyonda İse Yazılımın Süre Sınırlaması Yoktur, Ömür Boyu Kullanabilir Takip İşlemini E-Postanız Üzerinden Yapabilirsiniz. Bu İki Versiyonda da Yazılım Kullanım Süresi İçerisinde İstediğiniz Kadar Telefon Değiştirme Hakkınız Vardır.

 

Yazılımın Fiyatı: 800 TL'den Başlayan Fiyatlarla...

NasIl SatIn AlIrIm?

Sitemizde Satışı Yapılmakta Olan Casus Yazılımları Sitemizden Havale/Eft Yada Kredi Kartı İle Satın Alamanız Mümkün. Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayın.

TarayIcI Tavsiyesi

Web Sitemiz Dünya Css Standartlarına Göre Tasarlanmıştır, Tüm Browserlarda Hatasız Olarak Görüntülenir, Kullanım Kolaylığı Açısından Şu Tarayıcıları Tavsiye Ediyoruz.

Firefox 3.0+ Internet Explorer 7+ Safari 3.1+ Opera 9.5+ Camino 1.0+ Konqueror Chrome 1.0+

TarayIcI Tavsiyesi

Web Sitemiz Dünya Css Standartlarına Göre Tasarlanmıştır, Tüm Browserlarda Hatasız Olarak Görüntülenir, Kullanım Kolaylığı Açısından Şu Tarayıcıları Tavsiye Ediyoruz.

Firefox 3.0+ Internet Explorer 7+ Safari 3.1+ Opera 9.5+ Camino 1.0+ Konqueror Chrome 1.0+

IletIsIm Bilgilerimiz

7011 Development Drıve
P.O.Box 13969
Research Trıangle Park

N.C. 21710
Usa